Apsildāmā masāžas pistole Pro

159.00

Pro masāžas pistole ir visspēcīgākā mūsu piedāvājumā. Pro masāžas pistolei ir 4 dažādi masāžas stiprinājumi, 5 intensitātes līmeņi un 3 pakāpju sildīšanas funkcija. 

Ko dara masāžas pistole? 

Masāžas pistole Pro ir jaudīga ierīce ar augstfrekvences masāžas piederumiem. Tā mazina muskuļu un locītavu sasprindzinājumu un dziedē sāpīgās vietas dziļi saistaudos. Viegla, klusa, bezvadu ierīce, kas ir kompakta, tāpat tā ir lieliska alternatīva tradicionālajai masāžai. 

Noliekot masāžas pistoli uz problemātiskajām zonām, jūs varat ātri mazināt sāpes. Papildus sāpošo vietu ārstēšanai masāžas pistole palīdz atveseļošanās procesā pēc treniņa vai sacensībām. Rehabilitācijas sesija ilgst tikai 15–20 minūtes, ņemot vērā, ka katrai muskuļu grupai uzmanība jāpievērš galvenokārt dažas minūtes. 

Ko paveic masāžas pistole Pro? 

Masāžas iekārta palīdz atjaunot nogurušos un saspringtos muskuļus, mazina sāpes saistaudos, samazina pienskābes uzkrāšanos muskuļos, palielina muskuļu un locītavu kustīgumu, stimulē asinsriti. 

Ar ko tā ir īpaša? 

Masāžas pistole Pro ir jaudīgāka par citām šāda izmēra ierīcēm. Ierīcei ir 4 dažādi stiprinājumi, kas palīdz jūsu muskuļiem atpūsties. Uzgaļi ir izgatavoti no plastmasas, gumijas, putuplasta un metāla. 

  • Spa uzgalis ir izgatavots no izturīga materiāla un ir paredzēts gurnu, ceļgalu, roku un plecu masāžai.
  • Lodveida uzgalis izgatavots no mīksta materiāla mīksto audu un kaulu masāžai.
  • Konusa uzgalis – izgatavots no metāla, piemērots lietošanai pēc treniņa, veicina intensīvu lielo muskuļu grupu relaksāciju.
  • Plakanais uzgalis – veidots no gumijas materiāla, kas paredzēts vēderam un viduklim.
  • Turklāt Pro masāžas pistolei ir 3 pakāpju sildīšanas funkcija, kas palīdz sagatavot muskuļus gaidāmajai masāžai un atslābina tos. 
Specifikācijas: 
  • Krāsa: pelēka 
  • Svars: 350 g